fot. flickr.com/photos/tvprzeworsk

Policja: 1,4 kilograma narkotyków znaleziono u 22-latka z powiatu kaliskiego

1,4 kilograma środków odurzających znaleziono w aucie i domu mieszkańca powiatu kaliskiego. Sieradzcy policjanci zatrzymali 22-latka, który usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków – podała w niedzielę rzecznik sieradzkiej policji asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka.

Funkcjonariusze policji z Sieradza (woj. łódzkie) zatrzymali mieszkańca powiatu kaliskiego (woj. wielkopolskie), którego podejrzewali o handel narkotykami.

„Ustalili, że przyjeżdża on na teren powiatu sieradzkiego, a w samochodzie może przewozić środki odurzające” – poinformowała asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka.

W gminie Błaszki (woj. łódzkie), na jednej ze stacji paliw zatrzymano auto, którym jechał podejrzewany mężczyzna.

„W czasie przeszukania policjanci znaleźli przy 22-latku zawiniątko z białą substancją. Mężczyzna przyznał, że to środki odurzające na jego własny użytek. Usiłował wprowadzić policjantów w błąd, co do adresu zamieszkania” – powiedziała rzecznik sieradzkiej policji.

Ustalono prawdziwy adres zatrzymanego. Była to – jak przekazali policjanci – posesja w powiecie kaliskim (woj. wielkopolskie), gdzie mężczyzna faktycznie przebywał.

„Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 22-latka. W szafie znaleźli tekturowe pudełko, a w nim torebkę foliową z metamfetaminą oraz kilka tzw. dilerek z porcjami białej substancji przygotowanej do dalszej dystrybucji. W szafie była też waga elektroniczna do porcjowania narkotyków. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 1400 gramów metamfetaminy” – relacjonowała asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka.

22-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu 10 lat więzienia.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl