fot. kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Bydgoszcz: Policjanci zlikwidowali uprawę konopi w mieszkaniu

Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich, prowadzoną przez 28-letniego mężczyznę w mieszkaniu w Bydgoszczy. Znaleźli gotową marihuanę, krzewy i sprzęt potrzebny do uprawy – poinformował kom. Przemysław Słomski w zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

Funkcjonariusze z wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy policji ustalili, że na osiedlu Fordon mogą być rozprowadzane narkotyki. Trop zaprowadził ich do jednego z mieszkańców tego osiedla.

We wtorek policjanci przystąpili do działania. Zapukali do mężczyzny, który na ich widok próbował zamknąć drzwi. Jednak policjanci weszli do środka. 28-latek w jednym z pokoi miał rozstawione trzy specjalistyczne namioty do uprawy konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście krzewów konopi, sprzęt do ich uprawy i słoiczki, w których była marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Sprawą dalej zajęli się policjanci z Komisariatu Bydgoszcz-Fordon, którzy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przestawili mężczyźnie zarzuty konopi indyjskich w znacznej ilości oraz ich posiadania.

Sąd zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, nakazując zgłaszanie się do komisariatu pięć razy w tygodniu. Za popełnienie zarzucanych mu czynów grozi do 10 lat więzienia.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl