B. Mazurek: rozmowa J. Kaczyńskiego z A. Dudą dobra i rzeczowa

Rozmowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego z prezydentem Andrzejem Dudą była dobra i rzeczowa. Droga do porozumienia jest otwarta” – podkreśliła rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek po piątkowym spotkaniu obu polityków.

„Rzeczowa i dobra rozmowa JK z PAD. Droga do porozumienia jest otwarta” – stwierdziła na twitterze Mazurek po zakończeniu spotkania.

24 lipca prezydent Duda poinformował, że podjął decyzję o zawetowaniu ustaw: o Sądzie Najwyższym i o Krajowej Radzie Sądownictwa; zapowiedział też przygotowanie swoich projektów ustaw o SN i KRS w ciągu dwóch miesięcy. Projekty mają być przedstawione 25 września.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl