Autostrada A1 zablokowana w obu kierunkach

Autostrada A1 – Łódź-Gdańsk – na wysokości miejscowości Sójki jest zablokowana w obu kierunkach, po tym jak samochód cysterna zderzył się z busem. Cztery osoby zostały ranne – informuje łódzki oddział GDDKiA. Policja zorganizowała objazdy.

Według informacji przekazanych z cysterny nastąpił wyciek substancji. Na czas przepompowywania zawartości cysterny autostrada A1 została zamknięta w obu kierunkach.

Policja wprowadziła objazd dla kierowców. Jadąc w kierunku Gdańska na węźle Kutno Wschód należy zjechać na DK 92, następnie obwodnicą Krośniewic do DK 91 i na węźle Kowal ponownie powrócić na A1. Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

Nie wiadomo jak długo potrwa utrudnienie na autostradzie.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl