Auto, którym jechał wiceszef MON, miało stłuczkę w Warszawie

Samochód Żandarmerii Wojskowej, którym jechał wiceszef Ministerstwa Obrony Narodowej Bartosz Kownacki, uczestniczył dziś w kolizji w Warszawie. Nikomu nic się nie stało – poinformowało na Twitterze Ministerstwo Obrony Narodowej.

„W drodze z BBN doszło do kolizji z udziałem samochodu ŻW, w którym jechał @KownackiBartosz. Nikomu nic się nie stało. Sprawę wyjaśnia ŻW” – podało MON.

Bartosz Kownacki spotkał się w środę z szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego Pawłem Solochem.

Rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji Mariusz Mrozek powiedział PAP, że policja dostała zawiadomienie o kolizji, jednak sprawą będzie się zajmowała Żandarmeria Wojskowa.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl