250 tys. podpisów przeciwko promocji pedofilii trafiło do Sejmu

Do Sejmu trafiło dziś 250 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem zmian w prawie chroniącym dzieci przed pedofilią.

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” domaga się m. in. karania za publiczne propagowanie lub pochwalanie zachowań seksualnych dzieci do lat 15.

– 250 tys. podpisów to mocny głos w obronie rodziny. Chcemy bronić dzieci przed demoralizacją, seksualizacją. To, co lobby homoseksualne wspierane przez urzędników próbuje wprowadzić do polskich szkół, to skandal. Nie wolno takich rzeczy propagować. Nie wolno dzieci czteroletnich uczyć masturbacji a dzieciom sześcioletnim zalecać nauczania stosowania środków antykoncepcyjnych. Nasz projekt nowelizacji ustawy chroni dzieci, chroni polskie rodziny przed demoralizacją i seksualizacją – tłumaczy Krzysztof Kasprzak z Fundacji PRO – Prawo do Życia.

Zbigniew Barczyński z  Koalicji dla Rodziny podkreśla, że szkodliwe standardy WHO dot. edukacji seksualnej są już próbowane.

– Projekt ustawy stop pedofilii to próba zastopowania uczynienia z polskiej szkoły miejsca promowania pedofilii. Standardy edukacji seksualnej firmowane przez WHO są próbowane, znajdują się w uzasadnieniu projektów ustaw, które były w Sejmie. To próba uczynienia z polskich nauczycieli i pedagogów pedofili. To próba uczynienia ze szkoły miejsca propagowania pedofilii. Czemuś takiemu trzeba powiedzieć: stop! –  mówi  Zbigniew Barczyński z Koalicji dla Rodziny.

TV Trwam News

drukuj