O godz. 13.00 wspólna konferencja premier i prezesa PiS ws. 2-lecia rządu

W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie odbędzie się dziś o godz. 13.00 wspólna konferencja prasowa premier Beaty Szydło i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego – poinformowali na Twitterze: rzecznik rządu Rafał Bochenek oraz rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

„Wspólna konferencja prasowa premier @beata szydlo z prezesem Jarosławem Kaczyńskim w związku z 2-leciem rządów PiS w Polsce już dzisiaj w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej o g. 13:00” – napisał rzecznik rządu.

Tę samą informację podała na Twitterze również rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

13 listopada prezydent Andrzej Duda desygnował Beatę Szydło na premiera, a powołanie jej rządu nastąpiło 16 listopada 2015 r.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl