Ks. bp A. Wodarczyk: Najpiękniejszy sposób zaniesienia człowiekowi Jezusa, to pokazanie, że On żyje w Twoim sercu!
Cieszę się, że mogę uczestniczyć w waszej wspólnej wyprawie, którą podjęliście, aby wpatrywać się w Maryję – pierwszą Ewangelizatorkę, która uczy każdego z nas, jak całym naszym życiem mamy nieść Jezusa innym ludziom – mówił podczas Pielgrzymki Młodych z Radiem Maryja ks. bp Adam Wodarczyk.
