Wpisy autora Paweł Palembas

CBŚP rozbiło dwa gangi narkotykowe

Centralne Biuro Śledcze Policji rozbiło dwie grupy przestępcze, które specjalizowały się w sprzedaży marihuany, amfetaminy i innych narkotyków na Podlasiu oraz Warmii i Mazurach. Zatrzymano 14 osób – dowiedziała się dziś Polska Agencja Prasowa w CBŚP.

M. Dworczyk: Mamy nadzieję, że najbardziej dotknięta grupa naszych rodaków na wschodzie wkrótce przyjedzie do Polski

Państwo polskie znowelizowało ustawę o repatriacji i miejmy nadzieję, że ta nowelizacja pozwoli, żeby ci wszyscy, którzy chcą, a na tamtych terenach jeszcze mieszkają […] skorzystali z tej furtki i przyjechali do naszej ojczyzny – powiedział Michał Dworczyk. Wiceminister obrony narodowej w „Polskim punkcie widzenia” na antenie TV Trwam odniósł się do uchwalonej przez Sejm ustawy repatriacyjnej.