ZIO: Niedzielny konkurs bez Żyły

Trener Łukasz Kruczek postanowił, że w sobotnich kwalifikacjach do niedzielnego konkursu olimpijskiego na średniej skoczni z piątki Polaków nie wystartuje Piotr Żyła. Wystąpią Kamil Stoch, Maciej Kot, Jan Ziobro i Dawid Kubacki.

O składzie ekipy zadecydowały wyniki piątkowych treningów. Zdominował je Kamil Stoch, który w pierwszej serii był drugi, a w dwóch pozostałych uzyskał największe odległości.

O ostatnie miejsce w ekipie rywalizowali Kubacki i Żyła. Ten pierwszy skoczył 96, 96,5 i 91,5 m, a Żyła uzyskał 93,5, 94,0 i 93,5 m. Kot i Ziobro w piątek nie skakali.

Sobotnie kwalifikacje rozpoczną się o godz. 17.30 polskiego czasu, niedzielny konkurs – 18.30.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl