fot. PAP/Maciej Kulczyński

Siatkówka. Estonia nie przyjedzie do Łodzi

26 i 27 lipca reprezentacji Polski miała towarzysko zmierzyć się z Estonią. Wiemy już jednak, że do tych spotkań nie dojdzie. Powód? Wzrost liczby zarażeń koronawirusem w naszym kraju.


W minioną środę i czwartek podopieczni Vitala Heynena dwukrotnie pokonali towarzysko reprezentację Niemiec [więcej tutaj]. Następnym etapem miały być sparingi aktualnych mistrzów świata z Estonią w łódzkiej Sport Arenie. Jak się jednak okazało, goście nie przyjadą do Polski.

Powód takiego stanu rzeczy jest bardzo prosty: rosnąca liczba zarażeń Covid-19 w naszym kraju.

W związku z tą sytuacją „Biało-czerwoni” zdecydowali się rozegrać mecze wewnętrzne. Odbędą się one w tych samych dniach i porach, co niedoszłe starcia z Estonią, czyli 26-27 lipca o godzinie 20:00 oraz 18:00. Miejsce obu spotkań również nie uległo zmianie.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl