Polacy w LE. Klich „grzeje ławe”, cały mecz Jędrzejczyka

Większość Polaków na boiskach Ligi Europejskiej notuje choćby parę minut. Inaczej ma się to w drużynie Wolfsburga gdzie Mateusz Klich znów nie podniósł się z ławki rezerwowych. Jego losy podzielił Kamil Glik czy Łukasz Załuska. Tą nieciekawą statystykę osłodzili Artur Jędrzejczyk, Łukasz Szukała i Grzegorz Krychowiak.

Krasnodar – Wolfsburg 2:4

Młody rozgrywający reprezentacji Polski Mateusz Klich przesiedział 90 minut na ławce rezerwowych. Polak jeśli chce grać w koszulce z Orłem musi albo zmienić otoczenie albo jeszcze mocniej pracować na treningach. W drużynie Krasnodaru cały mecz zaliczył Artur Jędrzejczyk.

Aalborg – Dynamo Kijów 3:0

Drużyna z Kijowa dostała spore lanie w Danii. W zespole przyjezdnych od 67 minuty grał Łukasz Teodorczyk. Były snajper Lecha Poznań nie był w stanie odwrócić losów meczu.

Standar Liege – Sevilla 0:0

Zespół z Andaluzji zanotował cenny remis na gorącym terenie. W środku pola hiszpańskiej drużyny znów dzielił i rządził Grzegorz Krychowiak. Polski defensor mógł nawet zdobyć bramkę ale po jego strzale piłka zatrzymała się na słupku bramki Belgów.

Steaua Bukareszt – Rio Ave 2:1

Zespół z Rumuni wygrał i jest liderem grupy J. W barwach gospodarzy 90 minut zagrał etatowy polski obrońca Łukasz Szukała.

Club Brugge – FK Kopenhaga 1:1

W wyjściowej jedenastce zespołu z Brugge wystąpił Waldemar Sobota. Skrzydłowy został zmieniony w 56 minucie, a jego zespół zremisował z Kopenhagą.

Torino – HJK 2:0

Kamil Glik filar obrony polskiej reprezentacji przesiedział cały mecz z drużyną z Helsinek na ławce rezerwowych.

Sport/RIRM

drukuj