WTA Finals: Williams nie dała szans Bouchard

Amerykanka długo nie rozpaczała po porażce z Simoną Halep i szybko, bo 6:1, 6:1, rozprawiła się z młodziutką „Genie” Bouchard.

Choć było to efektowne zwycięstwo, to jednak Serena nie może być pewna miejsca w półfinale turnieju Masters w Singapurze. Jej przegrana z Halep była najwyższą od 16 lat. Dziennikarze wieścili już załamanie formy młodszej z sióstr Williams, ale ta pokazała wczoraj, że nie mieli racji.

Było to 50. zwycięstwo Amerykanki w sezonie. Bouchard pożegnała się z turniejem w Singapurze.

Debiutująca na tak prestiżowej imprezie „Genie” nie uważa, że był to zły występ. Jej rywalki były po prostu lepsze, ale paradoksalnie wiele się nauczyła.

Serena czeka teraz na wyniki spotkania Halep – Ivanovic, który rozpocznie się o 13.30. Jeśli Serbka wygra w dwóch setach, to o awansie będą decydowały pojedyncze gemy.

Serena Williams (USA, 1) – Eugenie Bouchard (Kanada, 5) 6:1, 6:1

Sport/RIRM  

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl