Piłka ręczna. Biegler oficjalnie szkoleniowcem Hamburga!

Michael Biegler, trener reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych, od 1 lipca oficjalnie obejmie stanowisko szkoleniowca HSV Hamburg. Niemiec będzie łączył obowiązki w klubie i kadrze biało-czerwonych.


Trójstronną umowę zawarli w Warszawie prezes ZPRP Andrzej Kraśnicki, dyrektor zarządzający HSV Christian Fitzek oraz Michael Biegler. Zasady kontraktu uzgodniono wcześniej w Hamburgu.

Jak podał oficjalny portal ZPRP, uczciwą postawę Bieglera zachwalał Kraśnicki,  zwracając uwagę na natychmiastowy kontakt ze strony szkoleniowca po wstępnym zapytaniu wystosowanym przez klub HSV.

Trener reprezentacji Polski uspokoił kibiców biało–czerwonych, podkreślając, że priorytetem jest dla niego praca z kadrą i zbliżające się Mistrzostwa Europy 2016.

Sport.RIRM/ZPRP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl