fot. PAP/Adam Warżawa

Lekkoatletyczne ME. M. Kotwiła i K. Cimanouska poza finałem biegu na 200 m

Martyna Kotwiła i Kryscina Cimanouska na półfinale zakończyły udział w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Rzymie. W finale biegu na 200 metrów wystartuje osiem sprinterek – po dwie najszybsze z trzech biegów i dwie z najlepszymi czasami.


Martyna Kotwiła startowała w pierwszej serii półfinałowej. Osiągnęła tam czas 23,44 s, który dał zaledwie ósme miejsce. Natomiast Kryscina Cimanouska wystartowała w drugim biegu. Z wynikiem 23,34 s została uplasowana na siódmej pozycji.

Rezultaty te oznaczają więc, że reprezentantki Polski nie zakwalifikowały się do decydującej fazy. Tam bowiem znajdzie się osiem zawodniczek – po dwie najszybsze z trzech biegów i dwie z najlepszymi czasami.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl