Ekstraklasa. Adam Nawałka oficjalnie w Lechu

Na tę wiadomość czekała cała piłkarska Polska. Adam Nawałka wraca do pracy. Od jutra poprowadzi piłkarzy Lecha Poznań. Umowa ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.


Na początku sezonu były selekcjoner reprezentacji Polski był przymierzany do Legii. Jak donosiły media, Nawałka pojawił się nawet w siedzibie klubu, ale do ostatecznego porozumienia nie doszło. Długo zresztą trwały też negocjacje z Lechem. Tym razem umowa została podpisana.

Razem z Nawałką do Kolejorza dołączą też: Bogdan Zając (asystent), Jarosław Tkocz (trener bramkarzy), Remigiusz Rzepka (koordynator sztabu przygotowania motorycznego), Andrzej Kasprzak (trener przygotowania motorycznego), Stanisław Gadziński (trener przygotowania motorycznego), Paweł Frelik (trener mentalny) oraz Łukasz Siwecki i Hubert Barański (analitycy).

Na jutro na godz. 15.00 zaplanowano konferencję prasową z udziałem Adama Nawałki. Klub zadbał też o atrakcje dla swoich kibiców. O zatrudnieniu byłego selekcjonera kadry poinformował on sam. Nagranie z jego głosem w swoich telefonach mogli usłyszeć posiadacze karnetów i uczestnicy programu „Lechici”.

Sport.RIRM

drukuj