
[TYLKO U NAS] P. Naimski: Naszym celem jest w jak najkrótszym czasie uzyskać 100 proc. wypełnienia polskich magazynów z gazem
Prowadzone w ciągu ostatnich lat działania pozwalają nam ze spokojem przyjmować decyzję Rosji. Damy sobie radę bez rosyjskiego gazu płynącego ze Wschodu – wyjaśnił Piotr Naimski, pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej, w programie „Polski punkt widzenia” na antenie TV Trwam.











