
O. Tadeusz Rydzyk CSsR podczas uroczystości rocznicowych Radia Maryja w Bydgoszczy: Św. Maksymilian powiedział, że możemy wybudować wiele kościołów, ale będą puste, jeżeli nie będziemy mieli mediów
W Bydgoszczy odbyły się uroczystości związane z rocznicą powstania Radia Maryja. W kościele pw. św. Łukasza Ewangelisty i św. Rity sprawowana była Msza święta, której przewodniczył ks. bp Krzysztof Włodarczyk, ordynariusz diecezji bydgoskiej.











