
[TYLKO U NAS] Red. W. Jakóbik: Niemcy rezygnują z atomu i zwiększają emisję dwutlenku węgla, wykazując się hipokryzją
Niemcy uważają, że poradzą sobie bez atomu. Przez to zwiększają emisję dwutlenku węgla, paląc więcej „czarnego paliwa”. To wyraz hipokryzji. Z punktu widzenia Polski czy Francji to absurd. Natomiast minimum zrozumienia jest takie, że Berlin nie będzie blokował atomu w naszych krajach – powiedział red. Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny portalu BiznesAlert.pl, na antenie Radia Maryja w audycji „Aktualności dnia”.











