
Min. G. Ignaczak-Bandych w TV Trwam: Ludzie oczekują bajkowych zachowań – „Prezydent przyjdzie i zrobi porządek”
Wydaje mi się, że ludzie oczekują bajkowych zachowań: „Prezydent przyjdzie i zrobi z tym wszystkim porządek”. Nie. Prezydent ma swoje – zapisane w konstytucji i ustawach – uprawnienia i prerogatywy i zgodnie z nimi działa. Działa tak, jak mu pozwala prawo – podkreślała Grażyna Ignaczak-Bandych, szefowa Kancelarii Prezydenta RP, we wtorkowym programie „Polski punkt widzenia” na antenie TV Trwam, mówiąc o relacjach na linii głowa państwa-rząd.











