
[TYLKO U NAS] M. Jakubiak: Brakuje w kasie państwa gigantycznych pieniędzy, więc trzeba sprawdzić, co się z nimi stało
Jesteśmy w trakcie pisania uchwały o powołaniu nadzwyczajnej komisji w sprawie zbadania nieprawidłowości w płaceniu VAT i akcyzy – powiedział w rozmowie z portalem RadoMaryja.pl poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak. Jak dodał, nieważne kto złoży wniosek o powołanie tej komisji, ważne, żeby wyjaśnić tę sprawę, bo jest to największa afera od czasu II wojny światowej.






