Spróbuj pomyśleć

Audio MP3
Pobierz

Szczęść Boże!

Jak każda wroga kampania, atak idelogii gender musi przynieść atakującym jakąś korzyść, np. finansową, ludnościową, terytorialną lub wszystkie naraz Najłatwiej wykazać przyrost dochodu koncernów farmaceutycznych i lateksowych oraz karteli narkotykowych i pornograficznych a także podmiotów czerpiących zyski z pijaństwa, prostytucji, handlu ludźmi i przemysłu zabawek erotycznych.

Rola akwizytorów tego rodzaju produktów i usług została narzucona opiekunom i wychowawcom zatrudnionym w systemie edukacji. Marszałkini i ministra, bądź jakiś obleśny polityk, zarabiają na prowizji od sprzedaży, a brudna robota i odium spadają na nauczycieli. Po wstępnym przygotowaniu w żłobkach i przedszkolach, uczniowie w roli odbiorców niechcianej przez ich rodziców reklamy są poddawani praniu mózgów pod przymusem szkolnym. Kto nie wywiąże się z obowiązku – temu dziecko może być siłą odebrane. Nie do pozazdroszczenia jest także los rodziców, którzy potulnie i bez szemrania oddadzą dziecko w ręce nauczycieli i tzw. „edukatorów” realizujących „Standardy edukacji seksualnej w Europie”.

Aktualny stan wiedzy medycznej pozwala łatwo wykazać iunctim pomiędzy wszelkimi uzależnieniami i nałogami, a także szczegółowo opisać skutki prób raptownego odejścia od zachowań zaspokajających stale narastające zapotrzebowanie na chemikalia własne mózgu. Raz rozchwianą równowagę pomiędzy choćby dopaminą, serotoniną i adrenaliną trudno jest przywrócić i zapewnić bez udziału narkotyków, czy leków, np. przeciwdepresyjnych, aby każdy z tych neurotransmiterów był wytwarzany na zadowalającym poziomie, ani nie w nadmiarze, ani nie w niedoborze a w sam raz. Przyspieszony kurs psychobiologii przejdą rodzice dzieci, które po szkole pilnie wezmą się za odrabianie lekcji według „Standardów edukacji seksualnej w Europie”. Dlatego treść tego dokumentu powinna być powszechnie znana, choć – co należy podkreślić – w wielu miejscach przypomina raczej zapis z historii choroby pacjenta obserwowanego na oddziale psychiatrycznym z podejrzeniem o gwałt na dziecku.

Zwołany w Berlinie w dniu 21 maja 2011. Zarząd Europejskiej Federacji Katolickich Stowarzyszeń Lekarskich (FEAMC) w wydanym oświadczeniu stwierdził, że dokument „Standardy edukacji seksualnej w Europie”:

a) „jest wadliwy z powodu poważnych braków i nieporozumień w zakresie jego podstaw naukowych i treści, a także z powodu jednostronnych założeń ideologicznych; [bowiem]…’Niezbędne całościowe podejście do edukacji dzieci i młodzieży w dziedzinie ludzkiej płodności, prokreacji, odpowiedzialnej seksualności i odpowiedzialnego rodzicielstwa, jest niemal całkowicie zepchnięte na bok przez inne sprawy i interesy.”

b) „reprezentuje prawie wyłącznie postulaty i poglądy wąskiego spektrum organizacji o oczywistych postawach pro-aborcyjnych i interesy lobbystyczne w odniesieniu do ważnych zagadnień poruszanych w dokumencie.”

Konkludując, katoliccy lekarze reprezentujący światopogląd połowy ludności Unii Europejskiej i 9 na 10 Polaków, napisali, co następuje: „W istocie dokument ten trudno uznać za ważną podstawę jakiejkolwiek rozsądnej polityki publicznej, włącznie z polityką zdrowia publicznego i edukacji, w odniesieniu do zagadnień, którym według twierdzeń autorów ma on służyć.”

Pozbawione naukowych podstaw, a więc zabobonne europejskie standardy edukacji na maniaków seksualnych rząd Tuska i Piechocińskiego stosuje jako narzędzie do ostatecznego pozbycia się Polaków z Polski. Kto na tym skorzysta, proszę pytać kandydatów PO i PSL na zebraniach wyborczych. Przecież spaślaki nie mogą nie wiedzieć, kto ich tuczy.

Od ponad dziesięciu lat dość regularnie przekazuję państwu dane demograficzne i ich objaśnienie z punktu widzenia epidemiologii lekarskiej. Wychodząc od informacji, że w światowym rankingu państw według wzrostu liczby ludności od 2011 do 2030 naród Polski znalazł się na pozycji 186 spośród 194 państw, czyli został doprowadzony do skrajnego zagrożenia wymarciem, musimy przełknąć jeszcze bardziej gorzką pigułkę w postaci oszacowań CIA na rok 2013, wykazujących, że ogólny wskaźnik dzietności plasuje Polskę wraz ze Słowenią na pozycji 212 na 224 kraje i terytoria. Spośród krajów europejskich jeszcze szybciej od Polski wymrze Rumunia, Ukraina, Republika Czeska, Litwa oraz Bośnia i Hercegowina. Akurat takie wskaźniki jak wiek pierwszego stosunku seksualnego, liczba tzw. „partnerów” seksualnych, ogólny wskaźnik pierwszych małżeństw, wiek zawarcia pierwszego małżeństwa, wiek urodzenia pierwszego dziecka, udział urodzeń poza małżeństwem, wzkaźnik rozpadu małżeństw, dowodzą, że na tle innych krajów, zwłaszcza Unii Europejskiej, Polska relatywnie – podkreślam relatywnie – wyróżnia się na korzyść. Skąd więc katastrofalny brak dzieci? Nie zawiodła katechizacja, ani wychowanie do życia w rodzinie. Zawiodły władze odbierające ludziom radość rodzicielstwa w Ojczyźnie, a narodowi szanse na zachowanie własnego terytorium. O tym, jak z tego wybrnąć jest okazja podyskutować podczas konferencji, która odbędzie się jutro, tj. w sobotę 15. marca od 10 do 15, w Auli Papieskiego Fakultetu Teologicznego, pl. Katedralny 1 we Wrocławiu.

Proszę nie mieć wątpliwości, że swój wykład p.t. EPIDEMIOLOGIA LEKARSKA WOBEC ATAKU IDEOLOGII GENDER poświęcę głównie sprawom zachowania dziewictwa do ślubu i pomysłom na przywrócenie normalności w poglądach młodych Polek i Polaków na ten temat. Moi Drodzy, zrzućcie podstępnie nakładane wam maski! Posłuchajcie świetnego wierszyka pt. „Maski” Sheldona Silversteina w moim wolnym przekładzie i nie wierzcie zgorzkniałym cynikom, że przekład jest jak kobieta : jeżeli wierny – to brzydki, jeżeli ładny – to niewierny.

Była jabłka połówką

A on był drugą.

Zawsze cnotę ukrywał

I ona też się zgrywała.

Całe życie szukali

dziewiczej połówki do pary.

Aż przeszli tuż obok siebie

I nigdy się poznali.

Z Panem Bogiem

dr Zbigniew Hałat

drukuj