Opustoszałe ulice stolicy Litwy

 

W związku z pandemią koronawirusa litewski minister zdrowia Aurelijus Veryga, przed zbliżającym się ciepłym weekendem, zaapelował by przestrzegać zasad kwarantanny i unikać kontaktów z innymi osobami. Na okres kwarantanny na Litwie zostały zamknięte sklepy z wyjątkiem spożywczych i aptek, nieczynne są kawiarnie, restauracje, odwołano wszystkie imprezy, zamknięto szkoły i przedszkola, Msze św. są transmitowane w telewizji i internecie. Kwarantanna, ogłoszona 16 marca w powodu pandemii koronawirusa, na Litwie będzie obowiązywać do 13 kwietnia. Nie wyklucza się jej wydłużenia.

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl