Myśląc Ojczyzna


Pobierz

Pobierz

Szczęść Boże!

Wprowadzanie w Polsce od 2015 roku fundamentalne reformy podnoszące z kolan i z biedy Polaków, stopniowo zwracające godność rodzinie, dzieciom, osobom chorym i starszym, przywracające podmiotowość państwu polskiemu, traktowanemu wcześniej jak międzynarodowe niemieckie popychadło, które każde inne państwo mogło obrazić, o którym można było powiedzieć dowolne kłamstwo, też np. że Polska niemal wywołała II wojnę światową i brała systemowy udział w mordowaniu Żydów, ale i w prześladowaniu Niemców – więc taka pozycja Polski i Polaków, polskich rodzin, za sprawą reform Prawa i Sprawiedliwości uległy radykalnej zmianie.

Opozycja jednak nie dawała i nie daje jednak za wygraną. Zaskoczone wygraną polskiej patriotycznej prawicy ośrodki interesów zewnętrznych, gospodarczych i politycznych od dwu lat medialnie i finansowo wspierają opozycję antypatriotyczną, tzn. PO, ludzi Petru, Lubnauer, różnych neokomunistów, germanofilów itp., by razem z nimi obalić jednak legalne władze w naszej Ojczyźnie i by przywrócić dawną możliwość bezkarnego, nieograniczonego wyzyskiwania Polski i Polaków z jej zasobów, aż do całkowitego wyniszczenia i zmazania nas z grupy poważnych państw.

W tym niszczeniu Polski wspiera opozycję nie tylko zagraniczny biznes, ale i zagraniczne centra polityczne, różne międzynarodowe organizacje, chcące na gruzach chrześcijańskiej cywilizacji Polaków zainstalować siłą wielokulturowy, bezbożny, terrorystyczny, islamski tygiel, przepleciony demoralizacją polskiej ludności obyczajowymi, obrzydliwymi wynaturzeniami tzw. gender. Wg. niektórych wyliczeń unijne ośrodki zaplanowały sobie ograniczenie w przyszłości liczby Polaków do ok. 15 milionów w latach 50-tych tego wieku.

Dotychczas nowe władze przy tworzonych wielu utrudnieniach starają się swój propolski, prorodzinny program reformy Polski wdrażać w życie. Polskie władze spotykają za to liczne, inspirowane przez opozycję z PO i jej szefa Donalda Tuska, kary sankcje i utrudnienia. Prawo i Sprawiedliwość zmuszane jest dokonywać rożnych, niekiedy mało zrozumiałych dla naszych wyborców zmian, tylko dlatego, by ominąć zastawiane na nas przez zagranicę i opozycję totalną pułapki. Opozycja i zagranica szukają okazji, by Polsce zaszkodzić, by Polska poniosła szkodę, bo wtedy będą mogli głosić, że rząd Prawa i Sprawiedliwości jest niesprawny i że nie umie rządzić.

Jak na razie taktyka zewnętrznych i wewnętrznych wrogów Polski, by zamieszkami na ulicy i międzynarodowymi naciskami i sankcjami zmusić Prawo i Sprawiedliwość do oddania legalnie przecież sprawowanej z woli Narodu władzy w Polsce, nie powiodła się, chociaż te ciągłe bojkoty, przeszkody, awantury, kłamstwa, buntowanie całych środowisk – a to nauczycieli, a to lekarzy, a to sędziów – bardzo utrudniają kontynuowanie wprowadzania kolejnych obiecanych przez wyborami reform. Zbuntowane środowiska sędziowskie wprost uniemożliwiają wymierzanie sprawiedliwości osobom atakującym przedstawicieli i sympatyków władz. Sądy jawnie już ochraniają sprawców wielomilionowych afer nakazując ich zwalnianie z aresztów śledczych.

Mówię to wszystko, byście Państwo starali się zrozumieć trudne położenie naszych władz, bez przerwy przy tym kłamliwie oskarżanych przez obce media i gazety, które bezkarnie grasują w Polsce buntując Polaków na swe władze. Zaś naciski z zagranicy szantażujące Polskę uniemożliwiają nam ograniczenie tych bezczelnych praktyk oraz choćby nakładanie kar finansowych, czy odebranie koncesji telewizyjnej kłamliwym medialnym agresorom. Dlatego też warto zdawać sobie sprawę, że opozycja i finansująca ją zagranica nie spoczną nim nie odzyskają w Polsce władzy.

Ich działanie antypolskie koncentruje się od jakiego czasu na kopaniu podziałów wśród Polaków, a zwłaszcza wśród sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Nie wierzcie więc Państwo w liczne nowiny o tym, że obóz polskich reform się buntuje przeciw Prezesowi, że minister Macierewicz jest też zbuntowany, że zakłada jakąś partyjkę, że jacyś działacze wewnątrz PiS-u walczą na śmierć i życie i dążą do rozłamu itp. Właśnie takimi kłamstwami i manipulacjami antypolskie ośrodki chcą rozbić jedność Polaków, naszczuwać ich na obóz reform, na rząd, na Prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Kłamstwami – tak zwanymi „fake newsami” – chcą zniechęcić naszych wyborców do Polski, polskiego rządu.

Pamiętajmy więc, cel opozycji i zagranicy jest ciągle ten sam, tzn. pokonać i ponownie poddać Polskę obcym interesom. Zmieniają się tylko sposoby realizacji tego planu, dziś są to próby podziału, skłócania nas Polaków, rozbicia, napuszczania na siebie. Pamiętajmy o tym i nie dajmy się podzielić.

Szczęść Boże!

drukuj