fot. Monika Tomaszek

Spotkanie Rodziny Radia Maryja w Nowym Sączu

W poniedziałek w parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu odbyło się spotkanie Rodziny Radia Maryja. Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił Dyrektor Radia Maryja, o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Spotkania Radia Maryja to cykliczne wydarzenia, które odbywają się w różnych miejscach Polski i gromadzą słuchaczy toruńskiej rozgłośni. Stałym elementem spotkań jest Eucharystia oraz słowo Boże. Tym razem, wygłoszone przez o. dr. Tadeusza Rydzyka CSsR, Dyrektora Radia Maryja.

W poniedziałek Rodzina Radia Maryja spotkała się w parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Wydarzenie rozpoczął program słowno-muzyczny „Śladami św. Małgorzaty” w wykonaniu przedstawicieli grup duszpasterskich działających przy miejscowej parafii. Następnie ks. prał. Jerzy Jurkiewicz, proboszcz parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu, przedstawił najważniejsze informacje na temat parafii.

Słowo do wiernych skierował również o. Witold Hetnar CSsR, redemptorysta posługujący w Radiu Maryja.

Centralnym punktem spotkania była Eucharystia. Mszy świętej przewodniczył Dyrektor Radia Maryja, o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, który wygłosił również homilię.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl