Rusza XIII Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna – Przystanek Jezus 2012

W Kostrzynie nad Odrą rozpoczyna się dziś 13. Przystanek Jezus, Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna połączona z 1. Ogólnopolskim Kongresem Nowej Ewangelizacji.

 

W inicjatywie gościć będzie 12 polskich księży biskupów oraz ks. Abp  Rino Fisichella, przewodniczący Papieskiej Rady do spraw Nowej Ewangelizacji.

 

Robert Kościuszko, rzecznik prasowy Przystanku Jezus mówi, że głównym punktem  dzisiejszego dnia będzie Eucharystia, której przewodniczył będzie jak i homilię wygłosi ks. abp. Rino Fisichella. Msza święta rozpocznie się o godz. 21.

 


Pobierz Pobierz

W Przystanku Jezus weźmie udział ok. 1300 osób. Robert Kościuszko powiedział, że organizatorzy są przygotowani na przyjazd uczestników Przystanku. Przyszykowany jest już namiot na 2000 osób, w którym ustawiony jest telebim. „Cieszymy się, że ruszamy z tym kongresem. Jest dużo pracy a za chwilę ma zacząć się rejestracja uczestników.”

 


Pobierz Pobierz

 

 

Program Pierwszego Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji (28-31 lipca), XIII Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej – Przystanek Jezus 2012 (28 lipca – 5 sierpnia) Kostrzyn nad Odrą [CZYTAJ WIĘCEJ]

drukuj

Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl