Rekolekcje dla Rodziny Radia Maryja

„Nadzieję do końca zachowamy silną” – to hasło rekolekcji wielkopostnych dla Rodziny Radia Maryja, które odbędą się w marcu w Szczecinie.

Rekolekcje w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym wpisują się w obchodzony obecnie Rok Wiary. Będzie je prowadził o. dr Zdzisław Klafka CSsR, rektor WSKSiM w Toruniu.

Jak informują organizatorzy rekolekcje będą trwały trzy dni od 8 do 10 marca. Jest możliwość uczestnictwa jedynie w sobotę 9 marca, drugiego dnia spotkania. Szczegóły, czyli m.in. jak dojechać do ośrodka oraz koszt rekolekcji znajdują się na plakacie umieszczonym poniżej.

 

plakat_rekolekcje

kliknij, aby powiększyć

 

RIRM 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl