Piąty dzień Przystanku Jezus

W Kostrzynie nad Odrą rozpoczyna się kolejny dzień Przystanku Jezus. W tym roku odbywa się ono pod hasłem „Wejść na drogę wiary i zaufania”.

Na polu rozpoczynającego się dziś kontrowersyjnego „przystanku Woodstock” młodzi ewangelizatorzy jak co roku rozmawiają na tematy religijne ze wszystkimi chętnymi:

-Przystanek Jezus to ta młoda część Kościoła, która ewangelizuje zagubioną młodzież Woodstocku. Jesteśmy jednością i różnorodnością zarazem. Są z nami biskup Dajczak, księża, bracia, siostry zakonne, świecka młodzież, wspiera nas dwudziestu biskupów z całej Polski – powiedział Robert Kościuszko, rzecznik Przystanku Jezus.

Uczestnicy tej inicjatywy codziennie biorą udział w  jutrzni, Mszy św., rekolekcjach i nieszporach. Spotkanie zakończy się w niedzielę.

 

Wypowiedź Roberta Kościuszki:


Pobierz Pobierz

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl