
37. Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Maryi Matki Kościoła wyjdzie na szlak 16 sierpnia
37. Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Maryi Matki Kościoła wyruszy na pątniczy szlak 16 sierpnia z konkatedry Matki Bożej Zwycięskiej na stołecznym Kamionku. Z powodu epidemii na Jasną Górę pójdzie maksymalnie 30 osób. Reszta będzie pielgrzymować duchowo.










