
Przewodniczący Episkopatu podziękował pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym za trud i poświęcenie
Pragnę złożyć pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym jak najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazić wdzięczność za trud i poświęcenie wkładane w pełnienie tej odpowiedzialnej i jakże potrzebnej pracy – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ks. abp Stanisław Gądecki w Słowie z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki, Pielęgniarza i Położnej, przypadającego 12 maja.











