
Ks. abp T. Wojda: Świadomość, że Bóg o mnie pamięta, niech rozbudza i pogłębia we mnie nadzieję, a jednocześnie niech sprawia, żebym stał się źródłem nadziei dla innych
On jest kochającym Bogiem Ojcem, który troszczy się o swoje dzieci. Świadomość, że Bóg o mnie pamięta, niech rozbudza i pogłębia we mnie nadzieję, a jednocześnie niech sprawia, żebym stał się źródłem nadziei dla innych. Pandemia koronawirusa poddała weryfikacji bożki i wskazała, że bez nadziei od Boga człowiek nie jest w stanie poradzić sobie z samym sobą, a co dopiero ze światem – powiedział ks. abp Tadeusz Wojda, metropolita gdański, podczas katechezy „Z Kościołem w III tysiąclecie”, na antenie Radia Maryja.











