
Dzwon z Polski „Głos Nienarodzonych” zabrzmiał w Ekwadorze
„Nie jesteśmy bogami, aby decydować, kto żyje, a kto umiera” – powiedział arcybiskup Guayaquil, ks. Luis Gerardo Cabrera Herrera, w Homilii podczas Mszy św., której przewodniczył 12 lutego w miejscowej katedrze. Była ona połączona z uroczystym wprowadzeniem dzwonu „Głos Nienarodzonych”, który powstał z inicjatywy rzeszowskiej Fundacji „Życiu Tak” im. Niepokalanego Poczęcia NMP. Poświęcił go papież Franciszek w Rzymie 27 października 2021 roku.











