Inauguracja Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom 2013

Caritas Diecezji Toruńskiej tradycyjnie organizuje coroczną Inaugurację Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, która odbędzie się 30 listopada br. na Lodowisku TOR-TOR o godz. 11.00.

W uroczystości udział weźmie – podobnie jak w ubiegłym roku – 3 000 dzieci i młodzieży z całego regionuIdeą spotkania jest pełne entuzjazmu i dynamiki rozpoczęcie XX edycji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, którego tegoroczne hasło brzmi: Rozjaśnij dzieciom przyszłość.

Podczas toruńskiego wydarzenia przewidzianych jest wiele atrakcji budzących radość uczestników, zabawy oraz prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży z klubów sportowych. Ukoronowaniem Inauguracji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będzie wizyta Jego Ekscelencji ks. bp. Antoniego Długosza.

Wszystkie dzieci otrzymają na tym spotkaniu kamizelki odblaskowe na finał akcji „Jestem widoczny, jestem bezpieczny. Oprócz tego każde dziecko otrzyma paczuszkę ze słodkościami.

RIRM/ Caritas Diecezji Toruńskiej

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl