II rocznica przeniesienia Cząstki Ciała Pańskiego

W Niedzielę w Sokółce odbędą się uroczystości II rocznicy przeniesienia Cząstki Ciała Pańskiego do kaplicy Matki Bożej Różańcowej w Kolegiacie św. Antoniego.

Mszy św. o godz. 11.00 przewodniczył będzie i homilię wygłosi ks. abp Edward Ozorowski, metropolita białostocki.

Do wzięcia udziału w uroczystościach i dawania świadectwa swojej wiary w Chrystusa Eucharystycznego zachęca ks. Stanisław Gniedziejko, proboszcz parafii.

– Mszy św. przewodniczył będzie i homilię wygłosi ks. abp Edward Ozorowski, metropolita białostocki. Udział wezmą pielgrzymi, parafianie, księża oraz poszczególni zaproszeni goście i władze. Staramy się przygotować do tej uroczystości poprzez 40 godzinne nabożeństwo, poprzez spowiedź, duchowe przygotowanie. Chcemy godnie uczcić Pana Jezusa, a także dać świadectwo naszej wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Serdecznie wszystkich zapraszam do wzięcia udziału w tych uroczystościach. Życzę, żeby Chrystus, który nas gromadzi, wysłuchał naszych próśb udzielając obfitości swoich łask; aby wszystkim błogosławił i aby wszyscy starali się żyć Jego Ewangelią – mówił ks. Stanisław Gniedziejko.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl