Co wnosi w moje życie Radio Maryja? Wiarę  

Jestem stałą słuchaczką Radia Maryja. Szczególnie lubię słuchać katechez, które bardzo pomagają mi wytrwać w wierze. Jest to jedyne radio, które transmituje pielgrzymki papieża Benedykta XVI i przypomina nauczanie papieża Jana Pawła II. Radio towarzyszy mi cały dzień. Dzięki temu nie czuję się samotna, gdyż codziennie mogę usłyszeć wielu ludzi, którzy myślą podobnie jak ja. Niezwykłą duchową moc daje mi wspólna modlitwa, szczególnie różnicowa. Myślę, że to radio ,to cud, to ratunek dla każdego człowieka w tych trudnych czasach, jakie teraz przeżywa nasza ojczyzna.

 

Zofia Paula z Twardogóry


drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl