Co wnosi w moje życie Radio Maryja? Radość  

Radio Maryja jest dla mnie przede wszystkim radością dlatego, że to właśnie tam, mam możliwość wzrostu i rozwoju duchowego. Rodzina Radia Maryja, jest wielką rodziną, gdzie miejsce dla siebie znajdzie każdy. Radio Maryja daje również powód do radości z racji spotykania ludzi o tych samych poglądach, którzy myślą i czują tak, jak ja. To katolickie medium rozwija wszystkie sfery człowieka: nie tylko duchowo, co jest przecież najważniejsze ale również intelektualnie i moralnie. Dzieło Nowej Ewangelizacji napełnia serca słuchających radością, miłością, wiarą i nadzieją.

 

Ada Piekarska z Bydgoszczy

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl