Rozkłady jazdy autobusów na Dziękczynienie w Rodzinie

Dojazd do Portu Drzewnego: kursy
bezpłatne
dla uczestników spotkania

 

Rubinkowo – Port Drzewny

Rubinkowo II

12:00 15:00

Rubinkowo Centrum

12:04 15:04

Kościuszki

12:14 15:14

Plac Teatralny

12:30 15:30 Kraszewskiego 12:35 15:35 Gagarina
(Aula UMK)
12:40 15:40 Okrężna 12:42 15:42


 

 

 

Plac Teatralny – Port Drzewny

Plac Teatralny 11:30 13:30 14:30
Kraszewskiego 11:35 13:35 14:35
Gagarina
(Aula UMK)
11:40 13:40 14:40
Okrężna 11:47 13:47 14:47

 

 

Odjazdy z Portu Drzewnego: kursy

bezpłatne
dla uczestników spotkania

 

 

 (autobusy zatrzymują się na przystankach:
Okrężna, Aula UMK, Kraszewskiego, plac Teatralny, Kościuszki, Rubinkowo Centrum, Rubinkowo – pętla 26))

Port Drzewny 20:00 20:30 21:00

 

 


Autobus MZK nr 18

Płatny: bilet ulgowy: 1,25 zł
bilet normalny: 2,50 zł


Dojazd do Portu Drzewnego

 

Wrzosy I 11:40 12:40 13:28 14:43 15:40 16:40 17:40 19:00 19:50 20:36 21:29
Zagonowa 11:41 12:41 13:29 14:44 15:41 16:41 17:41 19:01 19:51 20:37 21:30
Lisia 11:42 12:42 13:30 14:45 15:40 16:42 17:42 19:02 19:52 20:38 21:31
św. Antoniego 11:43 12:43 13:31 14:46 15:43 16:43 17:43 19:03 19:53 20:39 21:32
Bartkiewiczówny 11:45 12:45 13:33 14:48 15:45 16:45 17:45 19:05 19:55 20:41 21:34
Żwirki i Wigury 11:46 12:46 13:34 14:49 15:46 16:46 17:46 19:06 19:56 20:42 21:35
Szpital Bielany 11:48 12:48 13:36 14:51 15:48 16:48 17:48 19:08 19:58 20:44 21:37
św. Józefa 11:49 12:49 13:37 14:52 15:49 16:49 17:49 19:09 19:59 20:45 21:38
Akademiki 11:51 12:51 13:39 14:54 15:51 16:51 17:51 19:11 20:01 20:47 21:40
Aula 11:52 12:52 13:40 14:55 15:52 16:52 17:52 19:12 20:02 20:48 21:41
Okrężna 11:53 12:53 13:41 14:56 15:53 16:53 17:53 19:13 20:03 20:49 21:42
Merinotex Z. 11:55 12:55 13:43 14:58 15:55 16:55 17:55 19:15 20:05 20:51 21:44
Polchem 11:57 12:57 13:45 15:00 15:57 16:57 17:57 19:17 20:07 20:53 21:46
Starotoruńska 11:59 12:59 13:47 15:02 15:59 16:59 17:59 19:19 20:09 20:55 21:48

 

 

Odjazdy z Portu Drzewnego

 

Port Drzewny 9:18 10:14 11:14 12:14 13:04 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:24 20:14 21:07
Starotoruńska 9:19 10:15 11:15 13:05 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:25 20:15 21:08 22:15
Polchem 9:21 10:17 11:17 12:17 13:07 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:27 20:17 21:10
Merinotex Z. 9:23 10:19 11:19 12:19 13:09 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:29 20:19 21:12
Okrężna 9:26 10:22 11:22 12:22 13:12 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:32 20:22 21:15
Aula 9:27 10:23 11:23 12:23 13:13 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:33 20:23 21:16
Akademiki 9:28 10:24 11:24 12:24 13:14 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:34 20:24 21:17
Balonowa 9:29 10:25 11:25 12:25 13:15 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:35 20:25 21:18
św. Józefa 9:30 10:26 11:26 12:26 13:16 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:36 20:26 21:19
Szpital Bielany 9:31 10:27 11:27 12:27 13:17 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:37 20:27 21:20
Żwirki i Wigury 9:33 10:29 11:29 12:29 13:19 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:39 20:29 21:22
Bartkiewiczówny 9:34 10:30 11:30 12:30 13:20 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:40 20:30 21:23
Dworzec Północny n/ż 9:35 10:31 11:31 12:31 13:21 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:41 20:31 21:24
św. Antoniego 9:36 10:32 11:32 12:32 13:22 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:42 20:32 21:25
Lisia 9:37 10:33 11:33 12:33 13:23 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:43 20:33 21:26
Zagonwa 9:38 10:34 11:34 12:34 13:24 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:44 20:34 21:27
drukuj