Co wnosi w moje życie Radio Maryja? Prawdę  

Radio Maryja słucham już ponad 10 lat. Szczególnie interesują mnie programy publicystyczne, Aktualności, Rozmowy niedokończone. Jestem na emeryturze i mam dużo czasu, aby słuchać Radia Maryja. Inne media przedstawiają rzeczywistość bardzo jednostronnie. Dzięki Radiu Maryja mogę poznać całą prawdę, ponieważ każdy może się tu wypowiedzieć i przedstawić jak wygląda życie prostego normalnego człowieka . Mogę tu usłyszeć także ludzi bardzo wykształconych: profesorów, polityków, którzy są naprawdę zatroskani o losy naszej ojczyzny i bardzo poświęcają się dla dobra wspólnego, o czym inne media niestety nie mówią. Jest to radio jedyne w swoim rodzaju i nie ma takiego drugiego. Każdy powinien wspierać to radio, bo nie ma tu komercji a jest jedynie troska o każdego człowieka.

 

Gerhard Paula z Twardogóry

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl