Zwolnienia w spółkach PZU i PZU Życie

PZU SA i PZU Życie SA zdecydowały o restrukturyzacji zatrudnienia. Ma się ona rozpocząć jeszcze w tym miesiącu i zakończyć w grudniu. Obejmie nie więcej niż 956 stanowisk pracy.

Restrukturyzacja zatrudnienia jaką przeprowadzą zarządy PZU SA i PZU Życie SA ma dotyczyć wszystkich obszarów funkcjonalnych firmy. Jak głosi komunikat prasowy PZU nie obejmie ona więcej niż 956 osób.

Proces zmiany związany jest z przyjętą i realizowaną Strategią Grupy PZU na lata 2016-2020. Poza odprawami gwarantowanymi pracownicy otrzymają odprawy dodatkowe, a także zostaną objęci specjalnym programem outplacmentowym. Ma on umożliwić tym osobom jak najszybszy powrót na rynek pracy.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl