Zbrodniczy proceder w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie

W Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie dziecko ponad godzinę umierało w męczarniach po nieudanej tak zwanej aborcji. O tym zbrodniczym procederze poinformowali obrońcy życia – pragnący zachować anonimowość pracownicy placówki. Sprawę ujawnił portal prawy.pl.

– To jest dowód straszliwej tragedii, zniszczenia sumień tego personelu medycznego i właśnie lekarzy, którzy dokonali tej zbrodni, w ich rozumieniu nieudanej, bo dziecko jednak przyszło na świat żywe, i personelu pomocniczego. To prawie sześciomiesięczne dziecko konało podobno ponad godzinę w wielkich męczarniach. To jest niewyobrażalne barbarzyństwo, sprzeciwienie się jakiejkolwiek etyce ludzkiej – powiedział dr inż. Antoni Zięba, prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

– To jest tylko kolejny przykład, który nas, obrońców życia, zmobilizuje – myślę, że w niedługim czasie ta akcja nastąpi – do podjęcia działań, zmierzających do wyeliminowania z obowiązującej dziś ustawy chroniącej życie tych trzech tak zwanych wyjątkowych przypadków – dodał Antoni Zięba.


TV Trwam News

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl