Zatrzymania ws. sprzedaży środków odurzających i dopalaczy

Policja zatrzymała 12 podejrzanych o sprzedaż środków odurzających i dopalaczy. W sprawę może być zamieszany także uczeń jednej ze szkół średnich z Rzeszowa.

Śledczy Centralnego Biura Policji przez kilka miesięcy obserwowali działania grupy. Wiadomo, że podejrzani zajmowali się handlem środków odurzających, m.in. dopalaczy i substancji psychotropowych. Środki te trafiały do grupy z Krakowa. W sprawę może być zamieszany także uczeń jednej ze szkół średnich, który prawdopodobnie sprzedawał narkotyki swoim kolegom. Nastolatkiem ma zająć się sąd rodzinny. Według informacji śledczych, członkowie grupy w latach 2016-2017 wprowadzili na rynek kilka kilogramów narkotyków o łącznej wartości około 400 tys. złotych. Ustalono, że grupa działała na terenie Podkarpacia. Zatrzymanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłych kar i grzywien u podejrzanych zabezpieczono mienie o wartości około 30 tys. zł. Planowane są też dalsze zatrzymania.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl