fot. twitter.com/ProLifeBMS

YouTube usunął kanał Bractwa Małych Stópek

„YouTube zamyka nam konto” – poinformowali na portalu Facebook obrońcy życia z Bractwa Małych Stópek, dodając, że kanał istniał od blisko 10 lat i zawierał bardzo wiele materiałów. Serwis YouTube bardzo często cenzuruje także przeciwników tzw. aborcji, czyli zabijania dzieci nienarodzonych.

Na portalu Facebook Bractwo Małych Stópek poinformowało, że istniejący blisko 10 lat kanał został usunięty z serwisu YouTube, a – „mimo zgłaszania oraz próśb przywrócenia” konta – serwis milczy. Wobec tego obrońcy życia zdecydowali się założyć nowy kanał.

Wraz z usunięciem poprzedniego konta na YouTube Bractwo Małych Stópek mogło stracić ponad 300 filmów mających kilka milionów wyświetleń, co kosztowało obrońców życia wiele pracy. Tak się jednak nie stało – ale nie z powodu decyzji serwisu, a zapobiegliwości pro-liferów, którzy kilka miesięcy temu zabezpieczyli kopię swoich materiałów. Teraz planują udostępnić je na zewnętrznym serwerze.

Obrońcy życia zachęcają do subskrypcji swojego nowego kanału oraz informowania opinii publicznej o zaistniałej sytuacji i podjętych działaniach.

„Każdy dzień jest dobry, by bronić życia” – podkreśla Bractwo Małych Stópek.

PCh24.pl/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl