fot. Fundacja Małych Stópek

,,Daj piątaka na dzieciaka” – kolejna akcja informacyjna Fundacji Małych Stópek

W ramach 5-lecia swojego istnienia,  Fundacja Małych Stópek prowadzi akcję informacyjną, jednocześnie zachęcając do wsparcia działań pro-life. „Daj piątaka na dzieciaka!” to kolejna inicjatywa organizacji, przypominająca o celach jej istnienia.

Od samego początku szczecińska organizacja pro-life realizuje działania na skalę ogólnopolską. Rzecznik Fundacji Małych Stópek Anna Piotrowska informuje, że zasięg działań fundacyjnych obejmuje także inne państwa, niosąc pomoc i zrozumienie wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba.

W tym roku mija 5 lat odkąd Fundacja Małych Stópek działa na rzecz ochrony nienarodzonego życia i zmiany postaw społecznych w stosunku do jego fundamentalnej wartości – mówi Anna Piotrowska.

Organizacja nie mogłaby pomagać nienarodzonym i prowadzić działalności o charakterze edukacyjnym, gdyby nie jej darczyńcy i sympatycy. Akcja „Daj piątaka na dzieciaka” przypomina, że nawet niewielka kwota pozwala zrealizować konkretny zakup.

– 5 zł przelewane regularnie na konto naszej Fundacji pozwala na zakup chociażby 10 pieluch dla jednego z malców znajdującego się pod naszą opieką – wyjaśnia Anna Piotrowska.

Anna Pleskot/RIRM

 

drukuj