Bractwo Małych Stópek podejmuje modlitwę i post

Bractwo Małych Stópek podejmuje modlitwę i post w intencji dziecka zagrożonego tzw. aborcją. To odpowiedź na apel Mary Wagner.

Kanadyjska obrończyni życia podjęła modlitwę oraz post w intencji kobiety, która jest osadzona w tym samym więzieniu i przygotowywana jest do aborcji.

– Chcemy włączyć się w nurt modlitwy. Wiemy, jak bardzo jest to ważne i skuteczne. Za każdym razem, kiedy dochodzą do nas informacje o konkretnym przypadku aborcyjnym czy też drogi do aborcji, to zawsze ten konkretny przypadek chcemy otoczyć modlitwą. Wielokrotnie, zanim podejmę rozmowę z kobietą, która chce dokonać aborcji, rozsyłam wcześniej wiadomości wśród Bractwa Małych Stópek z prośbą o modlitwę w tym konkretnym przypadku. Nigdy nie zostałem bez pomocy – powiedział ks. Tomasz Kancelarczyk z Bractwa Małych Stópek.

Tymczasem przed ambasadą Kanady w Warszawie rozpoczęła się pikieta solidarności z Mary Wagner, która drugi raz trafiła do więzienia, po tym jak w jednej z klinik aborcyjnych w Toronto próbowała przekonywać kobiety, by nie zabijały swoich nienarodzonych dzieci. Podpisy pod petycją o uwolnienie Mary Wagner zbiera także Fundacja CitizenGo na swojej stronie internetowej.

RIRM

drukuj