Fundacja Małych Stópek przygotowała kolejną wystawę pro–life

Wystawa „Kocham Cię Życie” zorganizowana przez Fundację Małych Stópek to pierwsza ekspozycja poświęcona osobom z niepełnosprawnością intelektualną. Celem projektu jest uwrażliwienie społeczeństwa na ludzi chorych oraz podkreślenie godności ich życia.

Wystawa składa się z 14 plakatów i przedstawia 14 osób. Krótkie podpisy pod zdjęciami charakteryzują każdego bohatera fotografii.

Prezes Fundacji Małych Stópek ks. Tomasz Kancelarczyk podkreśla, że w 2016 r. z mocy prawa zabito w polskich szpitalach 1098 dzieci poczętych.

– Zdecydowana większość, bo aż 1042 dzieci,  została zabita ze względu na podejrzenie choroby lub niepełnosprawności. Często w czwartym, piątym, a nawet szóstym miesiącu ciąży – zwraca uwagę kapłan.

Jak zdobyć wystawę „Kocham Cie Życie”?

Fundacja Małych Stópek wystawę „Kocham Cie Życie” przekazuje nieodpłatnie. Osoby pragnące ją otrzymać, proszone są o przekazanie darowizny na rzecz Fundacji, która umożliwi pokrycie kosztów projektu, produkcji oraz wysyłki wystawy. Sugerowana wysokość darowizny za wystawę wynosi 15 zł.

Zamówienia można składać na adres e-mailowy: [email protected]

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl