fot. Monika Bilska

Miłość większa niż… – Ruszył konkurs pro-life

Fundacja Małych Stópek ze Szczecina zachęca do wzięcia udziału w konkursie na dokończenie hasła Marszu dla Życia 2019 – „Miłość większa niż…”. Inicjatywa pro-life skierowana jest do młodych z woj. zachodniopomorskiego.  Prace konkursowe można zgłaszać do 31 października.

Hasłem Marszu dla Życia 2019 będą słowa: „Miłość większa niż…”, a rolą uczestników konkursu jest zaproponowanie słów będących dokończeniem zdania oraz konstruktywne wyjaśnienie własnego przekazu.

Koordynator konkursu Anna Pleskot zaznacza, że celem udziału w wydarzeniu jest wzbudzenie głębszych refleksji dot. inicjatyw pro-life.

– Decydując się na dokończenie zdania pragniemy zainspirować młodych ludzi do odważnego zestawienia hasła z rzeczami, przyczynami bądź też trudnymi sytuacjami życiowymi, które nierzadko mają ogromny wpływ na ludzkie życie –wskazuje Anna Pleskot.

Prezes Fundacji Małych Stópek ks. Tomasz Kancelarczyk dodaje, że poprzez konkurs uwidacznia się postawa miłości.

– Podkreślając taką postawę, a więc przede wszystkim trud, poświęcenie i troskę, mamy nadzieję, że pozwoli to zrozumieć istotę wartości najwyższej (miłość), która zdolna jest przezwyciężyć wszelkie niedogodności i życiowe problemy – mówi ks. Tomasz Kancelarczyk.

 Każdy uczestnik konkursu zostanie nagrodzony, natomiast na trzy najlepsze prace czekają vouchery w sieci Media Markt.

Karty zgłoszeniowe dostępne są u katechetów. W innym przypadku Fundacja prosi o kontakt z koordynatorem konkursu poprzez adres e-mail: edukacja@fundacjamalychstopek.pl. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 listopada na stronie www.dlazycia.info/konkurs 

RIRM

 

 

drukuj