XIII Misyjny Jarmark z Aniołami – misja Brazylia

Redemptorystowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Misji, działające przy Wyższym Seminarium Duchownym Redemptorystów w Tuchowie, zaprasza na XIII Misyjny Jarmark z Aniołami. Inicjatywa odbędzie się 15 grudnia na dziedzińcu przed Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej. Celem tegorocznej edycji jest wsparcie mieszkańców Brazylii.

Jak każdego roku, dochód z tego świątecznego kiermaszu w bardzo konkretny sposób wesprze potrzebujących, którym posługują misjonarze redemptoryści. Tegorocznym celem jest zebranie funduszy na budowę sali katechetycznej w Bom Jesus Da Lapa w Brazylii.

Inicjatywę można wspomóc poprzez modlitwę, dostarczenie wyrobów świątecznych – od jedzenia po ozdoby, a także udział w samym Jarmarku. [czytaj więcej]

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt za pośrednictwem e-maila: [email protected], a także telefonicznie: 14 632 72 00.

Kacper Grabowski CSsR/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl