WSKSIM w Toruniu pamięta o Niezłomnych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych uczcili także studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Złożono kwiaty pod pomnikiem Niezłomnych oraz odpalono biało-czerwone race w Parku Pamięci Narodowej, który powstaje przy toruńskiej uczelni.

W samo południe, o godzinie dwunastej, studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej złożyli kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy Wyklętych w Toruniu. Wieczorem uczcili bohaterów antykomunistycznego podziemia w Parku Pamięci Narodowej, tuż obok toruńskiej uczelni. W hołdzie dla Żołnierzy Wyklętych odpalili biało-czerwone race.

https://twitter.com/jacob_jozwiak/status/1234225267406725120

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl