WSKSiM otwiera nowy kierunek studiów podyplomowych

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu otwiera nowy kierunek studiów podyplomowych: m@rketing internetowy. Dwusemestralne studia podyplomowe ruszają od października.

Nauka będzie się odbywać z wykorzystaniem e-learningu, czyli za pośrednictwem komputera osobistego podłączonego do internetu.

Prorektor WSKSiM w Toruniu dr Maria Laska mówi, że nowy kierunek przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które pracują w instytucjach handlowych, prowadzą własną działalność gospodarczą lub pracują w e-biznesie.

– Słuchacze, którzy zapiszą się na studia podyplomowe, będą poznawać najnowocześniejsze technologie, trendy, które obecnie zdominowały sieciowe systemy wspomagania i rozwoju sklepów internetowych, hurtowni, zakładów przemysłowych i sfery szeroko pojętych usług. Studia odbywają się systemem zaocznym i poza wykładami, jest bardzo dużo godzin poświęconych na ćwiczenia praktyczne – powiedziała dr Maria Laska.

Przypomnijmy, że od października WSKSiM otwiera także studia magisterskie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

W ramach tego kierunku dostępne będą dwie specjalności: dziennikarstwo informacyjne i sztuka prezenterska oraz dziennikarstwo on-line i marketing sieciowy.

plakat

Kliknij, aby powiększyć

RIRM

drukuj