Warsztaty – Edukacja domowa bez granic

Dziś odbędą się warsztaty edukacji domowej dla rodziców. Rozpoczną się w siedzibie Fundacji Dobrej Edukacji Maximilianum przy ul. Wilczej 9 w Warszawie. 

Warsztaty mają na celu ukazać rodzicom założenia edukacji domowej oraz możliwości jej prowadzenia począwszy od podstaw prawnych.

Jak podkreślają organizatorzy – zostaną także obalone mity związane z edukacją domową, takie jak np. alienacja dziecka. Ukazane będą fakty świadczące o ogromnej wartości uczenia w domu. Rodzice będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące ich samych i tego, co mogą dać swojemu dziecku, w jaki sposób i co z tego wyniknie.

Organizatorem jest Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum. Zobacz więcej [kliknij]

RIRM/fundacjamaximilianum.pl

 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl